Stařenka s vnoučaty - L Formát
Autor: Nicolai Coster
(1901 Amsterdam)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 101 x 81
Konec dražby: 07.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč