Žena s tamburínou

Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)

signováno vpravo dole, místy skvrny.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 38,5 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč