49. Taneční pár
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole, pasparta zašpiněna.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:36:25 |
1 Kč | 29.3.2021 11:44:46 |