74. Akty
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vlevo dole
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.08.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč