331. Konvolut dobových fotografii
Čtyři dobové forografie pod sklem v látkových rámečcích nesoucí značné známky opotřebení
Technika: fotografie
Rámování: 19 až 20 cm x 14 až 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč