331. Kytice
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 50 cm, rámování: 76 x 45,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč