Rybáři u jezera

Autor: Arthur William Redgate
(1860 - 1906)

signováno vlevo dole, na rámu uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 46,5 x 57 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 07.04.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč