103. Kapela
Autor: Laurentz Carlson
(1900 - 1974 Malmslätt, Švédsko)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Datace: 1955
Šířka: 41,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 46 x 52,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč