145. Krajina s peřejemi
Autor: Alfred Wetterström
(1863 - 1934)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 69 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč