Měsíc nad loděnicí

Autor: Alfred Wetterström
(1863 - 1934)

signováno a datováno (09) vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 113 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč