Figurální motiv v krajině

Autor: Hiram Reynolds Bloomer
(1845 - 1911)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1879
Šířka: 86 cm, výška: 64 cm, rámování: 75 x 97 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.04.2022 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč