229. Vesnická aukce
Autor: Bror Jönsson
(1931)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 54 x 62,5
Konec dražby: 22.05.2023 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč