63. Lesní interiér
Autor: Carl Dischler
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 68 cm, rámování: 78 x 60 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč