Ležící žena

Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 64 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč