Svádění

Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)

Signováno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 26,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 69 x 49 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč