V opojení

Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)

Signováno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1945
Šířka: 31 cm, výška: 19 cm, rámování: 42 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč