56. Ležící akt

Autor: Jaroslav Štika
(1906 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 73 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč