Zátiší

Autor: Natálie Kozlová
(1962 Mariupol, Ukrajina)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: papír, datace: 2000
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 49 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 06.04.2022 19:17 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat