Odraz na hladině

Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)

Signováno vlevo dole, volný lst.
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 06.04.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč