Nebeská hudba
Autor: Z. Svatošová
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 49 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 18.09.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč