69. Infantka
Autor: Z. Svatošová
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč