75. Konvolut - pážata
Autor: Z. Svatošová
2 kusy obrazů, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 38 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 05.04.2022 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč