218. Zátiší s kyticí

Autor: Viktorie Doležalová
(1897 Kukleny, Hradec Králové - ? ?)

Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1963
Šířka: 76 cm, výška: 59 cm, rámování: 71 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč