60. Zátiší s šeříky
Autor: Antonín Militký
(1901 Kotzmany v Bukovině - 1955 Kostelec nad Orlicí)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 23 cm, rámování: 36,5 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč