95. Kostel Sv. Jiří - Kostelec nad Orlicí
Autor: Antonín Militký
(1901 Kotzmany v Bukovině - 1955 Kostelec nad Orlicí)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 62,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč