Dub v podvečer

Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč