Jezírko

Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)

Signováno vpravo dole, původní řezaný rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 83 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč