Chaloupky

Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 60,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:59

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč