U řeky

Autor: León Noël
(1807 - 1884)

na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole. Rámováno v bohatém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 46,5 x 55 cm cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2022 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč