32. Rybářské lodě
Autor: Michael C. Tooby
signováno vlevo dole i na reversu. rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč