Pohled do dvora

Autor: Henri Joseph Pauwels
(1903 Belgie - 1983)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 90 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč