50. Plachetnice na moři
Autor: Kurt Feil-Stöver
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 93 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 30.05.2022 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč