Plachetnice na moři

Autor: Kurt Feil-Stöver

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 93 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 30.05.2022 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč