44. Dumající muž
Autor: Friedrich Wahle
(1863 Praha, Česko - 1927 Mnichov, Německo)
signováno vpravém horním rohu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 46 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.04.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč