Divoké koně

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 7,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 17 x 19 cm

Konec dražby: 08.03.2021 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč