156. Husité
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
na reversu autorský štítek, signováno v tisku dole uprostřed, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na keramice
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 17 x 17 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč