177. Koně a lidé
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
vlevo dole číslováno 119/125, signováno vpravo dole, volný list
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč