228. Luční květiny
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1948
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 15.02.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč