Hladová pouť Ivana Lena

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

Nečitelně signováno vpravo dole modrým inkoustem, paspartováno
Technika: perokresba
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 28 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč