Ježíš Kristus

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč