146. Dálky

Autor: Stanislav Příhoda
(1936 Humpolec)

na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2004
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: volně

Konec dražby: 10.05.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč