185. Postupice u Benešova

Autor: Karel Kupka
(1905 Manětín - 1971 Teplice)

na reversu anotováno, datováno a signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na dřevě, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:32 SELČ

Zbývá: 12d 17h 55m 34s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč