Klaun dělá...

Autor: Zdenek Seydl
(1916 Třeboň - 1978 Dobřichovice)

Přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno, olepeno.
Technika: akvarel
Šířka: 31,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 60 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč