48. Plachetnice
Autor: Helmuth Wickström
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 48 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč