180. Srna na louce
Autor: Henrik Borgström
(? Švédsko)
signováno na reversu i vlevo dole, rámováno blondelovým rámem, přiložen katalog umělce
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 61,5 x 78,5 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč