61. V krajině
Autor: Knud Bostrup
(1927 - 2011)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 76 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč