152. Krajina s rybníčkem

Autor: Ferdinand Hanuš Hérink
(1889 Smečno - 1955 Přerov)

signováno a datováno vpravo dole, datováno 1920
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 52,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 39 x 58,5 cm

Konec dražby: 11.04.2018 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč