227. Chalupa v krajině
Autor: Ferdinand Hanuš Hérink
(1889 Smečno - 1955 Přerov)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 78 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč