74. Vrby
Autor: Ferdinand Hanuš Hérink
(1889 Smečno - 1955 Přerov)
na reversu razítko galerie Mazur, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba, datace: 1954
Šířka: 34,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 42 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč