217. Na pobřeží
Autor: Hugo Olsson
(1905 Ronneby, Švédsko - 1990 Grundsund, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 7,5 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč