213. Kostel Turku
Autor: Benedicte Brummer
(1881 Dánsko - 1954)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1906
Šířka: 67 cm, výška: 67 cm, rámování: 84 x 84 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč